Najrýchlejšie samozafarbovacie sklá na svete

apr 30, 2024 | Novinky

Predstavujeme Transition GEN8 – najrýchlejšie samočerniace okuliarové sklá na svete, ktoré sú nevyhnutným spoločníkom pre každého, kto hľadá dokonalú ochranu a pohodlie pre svoje oči. Tieto špičkové sklá predstavujú revolúciu v ochrane zraku s bezkonkurenčným výkonom ako vo vnútorných, tak vonkajších prostrediach.

 

Vďaka pokročilej technológii sa sklá Transition GEN8 okamžite prispôsobujú zmenám svetelných podmienok. Vo vnútorných priestoroch zostávajú úplne číre, zatiaľ čo vonku sa behom niekoľkých sekúnd ztmavnú, aby poskytli optimálnu ochranu. Nielenže blokujú 100% UVA a UVB žiarenie, ale tiež filtrujú modré svetlo vo vnútri aj vonku, čím chránia vaše oči pred potenciálnym poškodením.

 

To, čo robí sklá Transition GEN8 naozaj unikátnymi, je ich schopnosť rýchlo sa ztmavnúť a následne sa vrátiť do čírej formy rýchlejšie než akékoľvek iné fotochromatické sklá na trhu. To znamená, že prechod medzi rôznymi svetelnými podmienkami je tak svižný a plynulý, že si ho väčšinou ani nevšimnete.

 

Navyše špeciálna povrchová úprava skiel zvyšuje ich odolnosť voči vode a oleju, čo z nich robí ideálnu voľbu nielen pre bežné nosenie, ale aj pre rôzne športové aktivity. Výnimočná tvrdosť skiel zaručuje, že vaše okuliare vydržia v náročných podmienkach bez poškriabania.

 

Transition GEN8 sú teda dokonalým riešením pre každého, kto vyžaduje vysokú úroveň ochrany, komfortu a flexibility. Či už ste vonku na slnku, vo svetlom kancelárskom prostredí alebo sa venujete športu, tieto sklá vám poskytnú najlepšiu možnú ochranu a výkon, ktorý potrebujete.